Jump to content
Steam GIVEAWAY izloze #9 Lasīt vairāk... ×
Jūs esat nonācis īstajā vietā! Reģistrējieties mūsu Projektā - SpeedShot.Lv
INFO
  • DD2.SPEEDSHOT.LV:27015
  • TS3.SPEEDSHOT.LV:9987
  • Steam GIVEAWAY izloze #9
  • Discord : https://discordapp.com/invite/MTK4Mbr
  • Steam : https://steamcommunity.com/groups/SSHOTdd2
Wolf

Jautājums?

Steam Serveris DD2  

28 lietotāji nobalsoja

Šī aptauja ir aizvērta jauniem balsojumiem
  1. 1. Vai gribētu tikai dd2 steam serveri?

• Jā!
      15
    • Nē!
      10
    • Neitrāli!
      3

Recommended Posts

Es neitral. Lidzko bus STEAMED ta visis nonsteam pazudis kas savukart nozime to ka serveris izmirs

Labots , laboja OneShotins
  • Patīk 1
  • Nepatīk 1

Dalīties ar ziņu

Saite uz ziņu

Tas ir esošo dd2 serveri pārtaisīt uz non steam vai + vel viens jauns steam only serveris?Lai gan jeb kurā variantā esmu pret. Pārtaisīt esošo serveri lai būtu vel mazāk tautas tas būtu pilnīgi stulbi. Uztaisīt jaunu serveri kurā vispār nekad nebūs tautas tas būtu galīgi bezjēdzīgi. Tas ir pub serveris! Kāds sakars steam only? Tur visi spēlē prieka pēc. Man personīgi spēlējot pub serveri pilnīgi pajāt vai pretinieks ir steam vai non. Labāk būtu uztaisīt kādu jaunu serveri ar jaunu game mode lai būtu interesanti jo nav vairs labu latviešu serveri kur varētu uzkapāt ko jaunu.

• Patīk 1
  • Paldies 2

Dalīties ar ziņu

Saite uz ziņu

Esmu  PAR mazāk problēmu adminiem ar tiem bezjēdzīgajiem nonsteam, un tās ir pilnīgas muļķības ka kautkas izputēs,stīmotie nāks un nekas nemainīsies ,tie kam nav ,laiks iegādāties! Admins arī ir cilvēks un grib paspēlēt ,ne tikai blisināties Spectoros un vaktēt , kā citi spēlē ,un vai ,ka nav kas aizdomīgs ...līdz apnikumam jau! 

• Paldies 1
  • Ha Ha Ha 1
  • Nepatīk 1

Dalīties ar ziņu

Saite uz ziņu

Godīgi sakot es piekritīšu Zoltas (podlaizim) teiktajam, jauns mods būtu saistošāks, pieņemsim to pašu war3 vai arī ZOMBIE mods.
Steamed only serveri ik pa brīdim uzlec Latvijas lokā, bet aktivitāte viņā nav nemaz.
Respektīvi, izvērtējiet paši, bet jēgu no tā tiktiešām neredzu.

• Patīk 1
  • Paldies 1
  • Ha Ha Ha 1
  • Nepatīk 1

Dalīties ar ziņu

Saite uz ziņu
Viesis
Šī tēma ir slēgta , atbildēt nav iespējams.

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jus jāizlasa foruma noteikumi Lietošanas noteikumi.