Lady

“Laimas” fabrikā trešdien notikusi nelaime.

Recommended Posts

“Laimas” fabrikā Miera ielā trešdien notikusi nelaime.

 

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ar nožēlu informē, ka trešdien, 25. aprīlī, pēcpusdienā ap plkst. 13.45 uzņēmuma ražotnē Miera ielā 22, Rīgā, noticis nelaimes gadījums darba vietā. Negadījums notika, plīstot glazūras uzglabāšanas tvertnei tās remonta laikā.

Uzreiz pēc negadījuma tika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība un visi atbildīgie dienesti, kas šobrīd veic notikušā izmeklēšanu.

Negadījuma rezultātā ir cietis viens uzņēmuma ražotnes darbinieks, kurš veica tvertnes remontu. Viņam nekavējoties tika sniegta neatliekamā medicīniskā palīdzība. Cietušo hospitalizēja, un, kā informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, viņa stāvoklis ir stabils. Viņš guvis apdegumus

Uzņēmuma prioritāte šobrīd ir sniegt palīdzību negadījumā cietušajam un izmeklēt notikušā apstākļus, sadarbībā ar atbildīgajiem dienestiem. Esam sazinājušies ar cietušā ģimeni, uzņēmums segs visus ar ārstēšanos saistītos izdevumus, kā arī sniegs visu nepieciešamo atbalstu, lai darbinieks atveseļotos pēc iespējas ātrāk.

pixabay.com

Labots , laboja Lady

Dalīties ar ziņu


Saite uz ziņu
Share on other sites
Viesis
Šī tēma ir slēgta , atbildēt nav iespējams.